Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT Systems, ze względu na sąsiedzką lokalizację i przenikające się obszary działania, jest obecnie naszym wiodącym partnerem zarówno w zakresie szkoleń jak i projektów badawczych.

Nasi pracownicy są wykładowcami, prowadzącymi szkolenia z zakresu kompozytów polimerowych: „Materiały kompozytowe chemo- i termoutwardzalne – wprowadzenie do tematyki chemii polimerów, właściwości kompozytów i metod ich wytwarzania” oraz „Ocena techniczna jakości kompozytów polimerowych”. 

Nasze partnerstwo ma również na celu realizację wspólnych inicjatyw zmierzających do świadczenia usług badawczych i wdrażania zaawansowanych technologii produkcji. Jako partnerzy odpowiadamy na aktualne potrzeby branży kompozytowej 

Nasi pracownicy od lat realizują inicjatywy badawcze wspólnie z Śląskim Centrum Naukowo – Technologicznym Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. dzięki temu, posiadamy dostęp do wysoce specjalistycznego sprzętu i laboratoriów technicznych. Wspieramy się zarówno w zakresie doradztwa technicznego jak i usług badawczo-rozwojowych i projektowych.

Współpraca daje możliwość prowadzenia działań w zakresie usług badawczo-rozwojowych, specjalistycznych szkoleń, wzajemnej promocji oraz wielu innowacyjnych inicjatyw.

Masz pytania? Questions?